Akcesoria CCTV

 
PTF-8R-PRO/PoE

8-kanałowy panel zabezpieczający serii PRO z podwyższoną ochroną przepięciową POE

PTF-8R-PRO/PoE jest to 8-kanałowe urządzenie dedykowane do sieci LAN, zintegrowane z zabezpieczeniem o podwyższonej skuteczności eliminowania przepięć w sieciach LAN.

Urzadzenie współpracuje z przewodami UTP 5 kategorii, oraz FTP zachowując ciągłość ekranu. Złącza wejściwe i wyjsciowe realizowane sa na gniazdach RJ45, ułatwiajac montaż, i modyfikację instniejącej instalacji. Jest to system uniwersalny, oparty na 4-kanałowych wymiennych modułach, które odpowiednio dobrane mogą stworzyć urządzenie najbardziej optymalne dla wymagań każdej instalacji.

Zabezpieczenie posiada 2 stopnie ochronne o wysokiej skuteczności, które są w stanie chronić sieć LAN w przypadku instalowania kamer IP lub innych urządzeń sieciowych na zewnątrz budynku.


W opisanym modelu zamontowane są 2 moduły PTF-4R-PRO/PoE i miejsce na zamontowanie kolejnych dwóch modułów identycznych lub innych.

Obudowa patch-panela posiada specjalne wypusty, przeznaczone do krępowania przewodów LAN za pomocą opasek zaciskowych. Dodatkowe otwory pozwalają na użycie opasek podwójnie na każdy przewód, co zwiększa wytrzymałość mechaniczną podłączonych przewodów.


Panel przewidziany jest do mocowania w szafie Rack 19", jednak zawiera również otwory przewidziane do montażu na ścianie. Po założeniu opcjonalnej pokrywy, dodatkowo zabezpieczony jest przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz gromadzeniem się zabrudzeń.

Urządzenie chroni sieć LAN przed przepięciami, powstającymi w wyniku wyładowań atmosferycznych, elektrostatycznych a także przed aktami wandalizmu.

Ilość kanałów 8
Zgodność z okablowaniem 100Base-T (100Mbit), skrętka kategorii 5, 5e, i 6
Stopnie ochrony 2 (ochronnik gazowy, mostek ochronny)
Maksymalna moc 8/20uS (linia-linia) 2kW
Maksymalne napięcie linia-ziemia 90V DC
Poziom ochrony linia-linia dla PoE 10/1000uS 600W / 100A, 10/1000uS
Złącze wejściowe RJ-45
Złącze wyjściowe RJ-45
Wyjście uziemiające Tak
Mocowanie Szafa Rack 19" 1U, ściana
Wymiary 480 x 41 x 130 (mm)
Temperatura pracy -30ºC~60ºC