HALCON SX

Oprogramowanie do wizualizacji central GALAXY DIMENSION

Natywny klient Windows

Halcon Serwer dostarcza dane dane do swoich klientów w czasie rzeczywistym poprzez standardowy protokół. Oznacza to, że aby wizualiwać aktualny stan obiektu klient końcowy potrzebuje jedynie natywnej aplikacji Windows. Aplikacja Windows może być pobrana bezpośrednio ze sklepu Windows. Żadna instalacja skomplikowanego oprogramowania nie jest wymagana.

Nielimitowana liczba klientów

Używanie architektury klient-serwer niesie za sobą jeszcze jedną korzyść: nielimitowana ilość klientów. Z systemem Halcon nie jesteś sztucznie ograniczony do w zakresie ilości jednoczeście podłączonych klientów. Oznacza to, że możesz mieć tak dużo stacji podglądowych i ekranów jak tylko chcesz. Uniwersalna Platforma Windows działa na każdym z następujących procesorów: x86, x64, ARM. Żadnych dodatkowych czy też ukrytych kosztów. To Twoje prawo do swobody działania.

Serwer oparty o Unix

Sercem serwera Halcon jest system operacyjny z rodziny Unix. Gwarantuje to, że cała platforma jest pewna i bezpieczna. Nie musisz się już dłużej martwić o problemy ze stabilnością - większa część Internetu działa na takiej samej architekturze.

Prosta instalacja

Zapomnij o skomplikowanych i uporczywych instalacjach. Używając Halcon'a po prostu podłącz serwer do źródła zasialania oraz sieci komputerowej i jesteś gotowy do działania. Następnie uruchom aplikację kliencką, zaprojektuj schemat obiektu, nanieś na niego czujki i gotowe - wizualizacja dostępna na każdym z urządzeń.

Rozszerzalny

Elastyczność uaktualnienia i modyfikowania aktualnie działającego już systemu to wspaniała sprawa. Dokupienie rozszerzonej paczki elementów czy też po prostu dodanie do obiektu nowego pomieszczenia lub czujki - z Halcon'em to zwyczajnie proste. Rozszerzaj swój system w ramach potrzeb. Kiedy tylko chcesz.