Sorhea

 
SDI-78XL2-A

Zewnętrzna czujka dualna 30m x 30m

Czujka dualna: PIR + mikrofala o zasięgu 30m x 30m

PIRAMID CONNECT to czujki dualne do zastosowań zewnętrznych. Łączą technologie pasywnej podczerwieni (PIR) z czujnikiem mikrofalowym wysokiej częstotliwości, wykorzystującym efektem Dopplera. Detektor PIR wykrywania różnicę temperatury w obserwowanym obszarze, spowodowaną pojawieniem się intruza, natomiast detektor mikrofalowy wysyła i analizuje fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości. Zmiana częstotliwości fali wysłanej a fali odebranej może oznaczać pojawienie się intruza w chronionym obszarze. Detekcja dualna zapewnia większą niezawodność wykrycia i odporność na fałszywe alarmy.

Konfiguracja detektora możliwa jest na kilka sposobów, jednym z nich jest konfiguracja lokalna - za pomocą pokręteł znajdujących się na płycie detektora. Detektor wyposażony jest również w interfejs bezprzewodowy bluetooth, dzięki czemu możliwa jest bezprzewodowa konfiguracja parametrów czujnika za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, dostępnej na platformę IOS i Android. Urządzenia są kompatybilne z MAXIBUS CONNECT oraz D.R.N RADIO NETWORK.

Zasięg 30m x 30m
Typ detekcji PIR i mikrofala
Częstotliwość mikrofali 10.510 GHz
Zasilanie 10V do 20 VDC
Pobór prądu 80 mA
Styk alarmowy NO/NC (24 VDC - 1A)
Styk sabotażowy NO/NC (24 VDC - 1A)
Antymasking NO/NC (24 VDC - 1A)
Temperatura pracy -35°C / +70°C
Wilgotność 95% bez kondensacji
Klasa szczelności IP55
Waga 0.9 kg
Dostępne kolory Biały, szary RAL 7016
Bluetooth Tak - do konfiguracji
Sposoby konfiguracji Ręcznie - poprzez wbudowane pokrętła, zdalnie - poprzez MAXIBUS CONNECT, lokalnie - poprzez bluetooth i dedykowaną aplikację mobilną (IOS i Android)
MAXIBUS CONNECT Tak