Metel

 
BX-1000-20-W5-L

Uniwersalny moduł SFP MM/SM, 1000BaseBX (2G), Tx1550nm/Rx1310nm, WDM (dwukierunkowa komunikacja po jednym włóknie)

Technologia WDM
Długość fali TX: 1550 / RX: 1310
Zasięg MM 50 lub 62,5 /125 μm (2 km)
Zasięg SM 9/125 μm (20 km)
Typ złącza SC/PC
Temperatura pracy –40 ...+70