Aktualności

Firma TAP na targach SECURITECH 2018

          W dniach 22-23 maja 2018r firma TAP brała udział w IV Edycji Konferencji Naukowo-technicznej SECURITECH 2018 pod ogólnym hasłem „Bezpieczeństwo statyczne i dynamiczne w jednostkach penitencjarnych”  Impreza zorganizowana została pod patronatem Służby Więziennej Celem konferencji jest wymiana wiedzy i poglądów funkcjonariuszy, pracowników służb mundurowych, środowiska akademickiego i ekspertów z instytutów badawczych, stowarzyszeń oraz firm, z kraju i zagranicy, na co dzień zajmujących się zabezpieczeniami technicznymi.

          Firma TAP SP Z O.O. miała przyjemność zaprezentować zgromadzonym funkcjonariuszom szeroki wachlarz rozwiązań z dziedziny ochrony jednostek penitencjarnych. Wśród zgromadzonych na stoisku technologii znalazły się między innymi :

          - System I&HAS Galaxy Dimension warto podkreślić, że na prezentacji została premierowo pokazana wersja V7 firmware centrali.

          - System SKD PR3200 wraz z nową funkcjonalnością dostępu do systemu zarządzającego WINPAK z poziomu przeglądarki.

          - System skanowania dowodów tożsamości wraz z automatycznym drukowaniem przepustek służbowych oraz przepustek dla gości.

          -  Switch’e przemysłowe LAN-RING METEL.

           - Oprogramowanie do wizualizacji central GALAXY Dimension – HALCON.

          - System telefonów DECT wraz z możliwością ich pozycjonowania.

          - Czytnik zbliżeniowy serii PRB-8C spełniający standardy oraz wymogi wytycznych nr 4 SW.

Wszystkim uczestnikom konferencji serdecznie dziękujemy za udział mam nadzieję, że spotkanie było okazją do bliższego poznania oraz refleksji technicznych we wspólnie pojętym interesie.

Pozdrawiam Tomasz Górski TAP