Aktualności

Firma TAP na SECUREX 2018

W dniach 23 – 26.04.2018 odbyła się 22 edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2018. Targi Securex to wspaniała możliwość zaprezentowania oferty produktowej firmy TAP- SYSTEMY ALARMOWE Sp. z o.o. z zakresu: SSWiN, SKD, CCTV, switchy przemysłowych Metel, ochrony obwodowej i integracji ww. systemów.

W zakresie SSWIN zaprezentowaliśmy rozwiązania profesjonalnych central alarmowych Honeywell Galaxy Dimension wraz z akcesoriami, urządzeniami peryferyjnymi i dedykowanym oprogramowaniem.

Zaprezentowaliśmy system kontroli dostępu Honeywell PRO3200 z oprogramowaniem Honeywell Win-Pak 4.5 z opcją zarządzania użytkownikami i kartami z poziomu przeglądarki internetowej i integracją w platformie klasy PSIM Axxon Intellect. Odbyła się równioż premiera oprogramowania do wizualizacji central GALAXY DIMENSION - HALCON. Jako urządzenia peryferyjne zaprezentowaliśmy całą gamę czytników Idesco.

W zakresie systemów CCTV prezentowaliśmy rozwiązania IndigoVision, Brickcom i Honeywell. IndigoVision to wiodąca, brytyjska marka profesjonalnych rozwiązań z zakresu telewizji przemysłowej, oferująca kamery nasobne Frontline, kamery Interceptor, kamery termowizyjne, wideo-analizę BriefCam i najnowszą wersję oprogramowania do wizualizacji i zarządzania systemem IndigoVision Control Center.

Do budowy redundantnej infrastruktury światłowodowej LAN-RING posłużyły zarządzalne switche przemysłowe marki Metel z takimi funkcjami jak: watchdog, multicast RS-485 Galaxy, SNMP.v3, WDM. Zarządzanie i wizualizacja stanu LAN-RINGU i poszczególnych urządzeń możliwa była za pomocą darmowego oprogramowania SIMUland.v4.

Platformą klasy PSIM integrującą wszystkie systemy bezpieczeństwa było oczywiście oprogramowanie Axxon Intellect z dedykowanymi modułami integrującymi systemy Honeywell Galaxy, Honeywell PRO3200 i kamery takich marek jak: IndigoVision, Brickcom, Honeywell.